ZAŘAĎ DENÍKY DO SVOJÍ NABÍDKY

VELKOOBCHOD

Máš zájem prodávat naše výrobky? Registruj se na našem eshopu a kontaktuj nás pro velkoobchodní ceny, nebo nám napiš ve formuláři níže a my ti obratem pošleme e-mailem náš katalog a VOC. Tvůj podnik umíme podpořit uvedením na našich stránkách, podporou na sociálních sítích a dalšími způsoby jako jsou reklamní produkty zdarma pro tvoje zákazníky, speciální prodejní akce a dostupnost exkluzivních výrobků.
PRO PIVNICE, KAVÁRNY, PIVOVARY, PRAŽÍRNY

TIPY PRO PRODEJCE

Nejen v době virové je potřeba s výrobky v prodeji správně pracovat. Potřebuje tvoje značka pomoc v online prodejním světě, ve kterém jsi se ocitnul nově? Neboj se nám napsat o radu jak zapojit deníky do tvé strategie.

1
2
3
4
5
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
DEGUSTAČNÍ DENÍK

PROČ MÍT DENÍK V SORTIMENTU?

Degustační deník je skvěle prodejným výrobkem do tvého sortimentu. Funguje jako neocenitelný dárek pro každou příležitost, zajímavé doplnění dárkového balení a pomůcka pro fajnšmekry všeho druhu. Pomáhá ti tvořit tvář svého podnikání na sociálních sítích a zdokonaluje zákaznický servis – třeba jako výhra do soutěží, promo dárkových balení, benefit za opakující se nákup apod. Několik much jednou ranou! Umíme ti poskytnout poradenství a veškerou potřebnou podporu prodeje. 

DESIGN, KTERÝ VYNIKNE

Netradiční design v kombinaci s kvalitou materiálů si získá oko každého zákazníka. Naše deníky jsou krásným dárkovým předmětem pro každou příležitost.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Otevři si srdce svých zákazníků degustačním deníkem. Přidej deník do dárkových setů, odměň vracející se zákazníky, nebo s nimi pořádej skvělé sociální soutěže.

ROZBUŠKA ZÁJMU

Dopřej svým zákazníkům “něco extra” a brzy poznáš rozdíl – budou zvídavější a ochotní experimentovat i s novými výrobky, kterým by se běžně vyhnuli.

PRODEJNÍ KRABIČKY

Výrobky dodáváme v designových prodejních krabicích s displejem. Měj svoje deníky na očích zákazníků a aktivně je využívej ke zvýšení prodeje.

ZNAČKA KVALITY

Ukaž svým zákazníkům, že „u nás se hodnocení nebojíme“. Prohlubuj u zákazníků povědomí o degustování a buduj svou prestiž. Ukaž, že nejsi tuctovka.

DENÍKY NA MÍRU

Každý z našich výrobků jsme schopni přizpůsobit na míru tvé značce. Odliš se od konkurence a využij deník jako efektivní marketingový nástroj.

KONTAKTUJ NÁS

MÁŠ ZÁJEM O NAŠE VÝROBKY?

STAŇ SE DISTRIBUTOREM

Chceš se stát naším distributorem, nebo obchodním zástupcem? Pracovat s námi na rozšiřování prodejní sítě, propagačních akcích a nebo třeba stánkovém prodeji? Kontaktuj nás a s největší radostí se s tebou sejdeme. Naše výrobky chceme rozšířit na světa kraj. Pojď s námi tvořit chuťovou revoluci!