JSME OSTŘÍLENÍ VLCI

PIVNÍ PORADENSTVÍ

Zlepši s námi (nejen) pivní strategii tvého podniku! Doba tě donutila přehodnotit svůj obchodní plán? Chceš zlepšit svůj pivní prodej a sortiment, ale nevíš si s tím rady?  Pomůžeme ti zorientovat se ve světě řemeslného piva a jeho trhu, nastavit cenotvorbu pro maximální výnos a poskládat vhodný sortiment pro tvé zákazníky, ukážeme ti nejmodernější směry a trendy a v neposlední řadě zapojíme naše kontakty ze zákulisí. Máme za sebou roky zkušeností z provozu vlastní výběrové pivotéky s eshopem a tvorby pivních degustací. Společnými silami připravíme tvůj podnik na světlé zítřky!

PRO PIVNICE, KAVÁRNY, PIVOVARY, PRAŽÍRNY

TIPY PRO PRODEJCE

Nejen v době virové je potřeba s výrobky v prodeji správně pracovat. Potřebuje tvoje značka pomoc v online prodejním světě, ve kterém jsi se ocitnul nově? Neboj se nám napsat o radu jak zapojit naše výrobky do tvé strategie.

Slider
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

POSTAVÍME TVŮJ PIVNÍ BUSINESS NA NOHY!

Nabízíme individuální poradenskou činnost a to jak jednorázově, tak i formou dlouhodobé spolupráce. Společně se podíváme blíže na tvůj pivní podnikatelský plán, najdeme trhliny a opravíme je. Poté můžeme společně pracovat na dalších prioritách jako je získávání nových zákazníků, čitelnost značky a kampaně, aktivní servis, proškolení zaměstnanců a další. Pohyb po pivním trhu je pro nás denním chlebem, stejně jako kreativita, která je nám vlastní.

ANALÝZA A ŘEŠENÍ

Každý, kdo je delší dobu v něčem až po uši má problém vidět některé drobné detaily. Nech nás pohlédnout na tvoje podnikání kritickým okem a společně z tvé služby uděláme tu nejlepší!

ORIENTACE NA TRHU

Pivní trh známe jako své boty a provedeme tě ním tak, že ti bude vlastní. Podíváme se na složení tvého sortimentu a jeho cenotvorbu, aby jsi z tvé prodejny či podniku vytěžil/a maximum!

STRATEGIE A KAMPAŇ

Vytvoříme jasný plán a cíl za kterým můžeš jít. Dáme tvé značce duši a pomůžeme ti ji prodat! Pomůžeme ti růst a rozšiřovat pole zákazníků. Zjednodušíme firemní postupy a zefektivníme práci.

KONTAKTUJ NÁS

MÁŠ ZÁJEM O PIVNÍ PORADENSTVÍ?

POZVEDNI SVOU PRESTIŽ

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ

Dobrý personál je znalý a sehraný personál. Když mluví jedním jazykem a přemýšlí na stejné frekvenci. Tvé zaměstnance naučíme vyznat se v řemeslném pivu a jeho servírování, párování s jídlem, správným čepováním a ošetřením piva, komunikaci se zákazníkem a dalším. Dokážeme uspořádat částečné i kompletní školení, nebo zábavný teambuilding pro tvé zaměstnance. Posuň svoji službu o úroveň výš, zákazníci to ocení.