TVOŘÍME ZÁŽITKY A MNOHEM VÍC

DEGUSTACE NA MÍRU

Naše akce jsou něčím víc, než jen obyčejnými degustacemi. Programy zpracováváme hravou a zábavnou formou. Jsou určené laikům i pokročilým s cílem vytvořit zážitek a obohatit. U každé lahve, které nám projde rukama, známe podrobně celý její původ a proces. Při výběru si naprosto zakládáme na řemeslném zpracování a kvalitě po všech stránkách. Jsme nestranní a spolehliví.
POZNEJ CHCUPIVO

JEDINEČNÉ PIVNÍ DEGUSTACE

Pivo je naše vášeň a žijeme jím už od roku 2015. Máme za sebou desítky realizovaných degustací a cateringů, tisíce ochutnaných piv, zkušenosti s kompletním pivním servisem a rozsáhlé znalosti i kontakty v oboru. S námi je vše možné!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
PIVNÍ AKCE NA MÍRU JAK JE NEZNÁŠ

JSME PRVNÍ SVÉHO DRUHU V ČR!

Pivní svět toho nabízí mnohem víc, než 12° ležák. Jestli dovolíš, provedeme tě ním tak, jako nikdy předtím. Objednej si náš pivní cirkus na svoji akci – vše co umíme, dokážeme přizpůsobit na míru podle Tvých požadavků. Online degustace, firemní teambuilding, večírek plný párty her, nebo svatba … není problém! Ať jsi pivní amatér, nebo znalý gurmán – naše degustace jsou pro každého. Děláme to prostě jinak, s námi se nudit nebudeš. Na pivo se společně podíváme novýma očima a jeho taje ti odkryjeme hravou cestou. Pivu rozumíme a ruku na to, že ti budeme servírovat jen to nejlepší z pivního světa.

DEGUSTACI ROZUMÍME

Nejsme žádnými nováčky a degustaci umíme vést. Není to jen o snobském čichání a chutnání – s námi je degustace hra a zážitek, na který jen tak nezapomeneš.

NEZÁVISLOST VÝBĚRU

Při výběru piv nejsme vázaní žádnými smlouvami o odběrech, ale volíme podle našich znalostí a zkušeností s výrobci. Jsme velmi kritičtí a naše piva vybíráme opravdu pečlivě!

PODLE TVÝCH PŘÁNÍ

Každý člověk je jedinečný a totéž platí i pro každou akci! Neradi škatulkujeme do tabulek jako stroj, a proto k zakázkám přistupujeme individuálně a s kreativním duchem.

PŘEDNÁŠKA JE NUDA

Zábavné a uvolněné, přesto profesionální. Nikdo se nechce zabavit přednáškou a proto vyznáváme školu hrou a „Cimrmanovy pedagogické zásady“. A funguje to!

JSME I PRO NEPIVAŘE

Umíme zaujmout i zatvrzelé „nepivaře“! Jak? Nesnažíme se z nich totiž dělat „pivní šprty“, ale bavíme se s nimi jako s lidmi. Naše programy jsou rozbuškou zájmu a nadšení.

CHYSTÁME NOVÁ TÉMATA

V současnosti tvoříme pouze pivní akce, na obzoru jsou ovšem i vlastní programy pro kávu a víno. Máš zájem už teď? Kontaktuj nás a spojíme tě s našimi partnery.

NOVINKA

PIVNÍ PORADENSTVÍ A ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ PRO TVŮJ PODNIK

Zlepši s námi (nejen) pivní strategii tvého podniku! Doba tě donutila přehodnotit svůj obchodní plán? Chceš zlepšit svůj pivní prodej a sortiment, ale nevíš si s tím rady?  Pomůžeme ti zorientovat se ve světě řemeslného piva a jeho servírování, nastavit cenotvorbu a poskládat vhodný sortiment pro tvé zákazníky, ukážeme ti nejmodernější směry a trendy a v neposlední řadě zapojíme naše kontakty ze zákulisí. Máme za sebou roky zkušeností z provozu vlastní výběrové pivotéky s eshopem a tvorby pivních degustací. Společnými silami připravíme tvůj podnik na světlé zítřky!

DŮVĚŘUJÍ NÁM

NAŠI KLIENTI

Masarykova univerzita MUNI
Zebra technologies
Thermofisher scientific
Impact HUB Brno
4 pokoje - Bar, který neexistuje
Brno Design days
GINA systems
Ecolab
Red Hat
Kentico
Rebelbean coffee roasters
Kiwi.com
KONTAKTUJ NÁS

MÁŠ ZÁJEM O DEGUSTACI NA MÍRU?

PROHLÉDNI SI KRÁTKOU FOTOGALERII

NA NAŠICH AKCÍCH POSOUVÁME HRANICE!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider