NÁŠ DENÍK JAKO TVŮJ VÝROBEK

DENÍKY NA MÍRU

Buduj svoji značku a pořiď si náš deník jako exkluzivní reklamní předmět. Odliš se od konkurence, nech deník zazářit a propaguj svoji značku. Prezentaci tvého podniku, nebo služby umíme pomocí deníku vynést do výšin. Chceš obálku s vlastním logem, nebo fotografií? Ze speciálního materiálu či s povrchovou úpravou? S radostí ti připravíme návrh! Ukaž všem svou pravou tvář a uprav vzhled deníku podle svých představ.

Máš zájem o design na míru?

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
ZVYŠ SVOJE PRODEJE A IMAGE

CO TI PŘINESE DENÍK NA MÍRU?

Deník na míru je nové spojení s tvým zákazníkem. Dáváš mu do ruky praktický každodenní předmět, který svým designem a obsahem nese duši tvojí značky. Funguje jako neocenitelný dárek pro věrné zákazníky, nebo za extra nákup, je zajímavým doplněním dárkového balení a skvěle funguje i do soutěží apod. Pomáhá ti tvořit tvář svého podnikání nejen na sociálních sítích a zdokonaluje zákaznický servis. Deník s tvým designem vede při používání mnohem častěji k přímým referencím, když ho uživatel např. ukazuje kamarádovi. Umíme ti poskytnout veškerý servis výroby deníku na míru a naučíme tě s ním pracovat v prodeji.

DOBRÝ DESIGN PRODÁVÁ

Nech svoji značku promluvit přes vlastní design! Chceš obálku s barevnou grafikou, nebo fotografií? Ze speciálního materiálu či s povrchovou úpravou? S radostí ti připravíme návrh! Ukaž všem svou pravou tvář a uprav vzhled deníku podle svých představ.

BUĎ SE ZÁKAZNÍKEM VŠUDE

Přidej do deníku extra stránky se svojí nabídkou či příběhem. Prezentuj své služby a produkty, dej zákazníkům extra informace ze zákulisí a připomeň se jim tak při každém ochutnávání. Rádi potom budou sdílet reference s přáteli. Nenech je zapomenout!

DÁRKOVÉ BALENÍ

Proměň deník v ten nejlepší personalizovaný produkt do svých dárkových balení. S tímto deníkem každý tvůj dárkový balíček zazáří! Dej svému balíčku novou jiskru a zákazníkům dárek, který přetrvá. Deník je i skvělým prostředkem pro tvorbu soutěží na sociálních sítích apod.

ZÁPISY S TVÝMI PRODUKTY

Vnoř své vlastní produkty do vzorových zápisů v deníku, ať se tvým zákazníkům sbíhají chutě při každém otevření deníku. Ukaž čtenáři jak mají tvé produkty správně vypadat a chutnat. Nápověda podle tvého gusta! Tato nabídka se týká především pivovarů, pražíren apod.

BAREVNÉ EXTRA STRÁNKY

Stránky s barevnou fotografií či grafikou dají tvému deníku ještě větší WOW. Ukaž se v tom nejlepším světle a prezentuj zákazníkům své produkty prostřednictvím perfektních fotografií, nebo barevné grafiky. Tvorbu umíme zaštítit v rámci výroby naším týmem profesionálních kreativců.

DEGUSTAČNÍ ZÁPISY NA MÍRU

Máš v nabídce specifické výrobky, které si vyžadují speciální hodnocení? Není problém – zápisy v deníku ti upravíme na míru. Deník lze upravit skutečně křížem krážem, což se ovšem odráží na náročnosti zakázky. Umíme toho ale opravdu spoustu a na všem se lze domluvit!

KONTAKTUJ NÁS

MÁŠ ZÁJEM O DEGUSTAČNÍ DENÍK NA MÍRU?