NAŠE VÝROBKY PRO TVŮJ BRAND

DÁRKY PRO FIRMY

Došly ti nápady a všechny firemní dárky podle tebe vypadají stejně? U nás jsi trefil/a zlatou žílu. Daruj degustaci, a to tak jako nikdy předtím. Naše dárky jsou cestovní degustací, explozí chutí a zážitků, klidně uprostřed obýváku. Odměň se svým zaměstnancům a partnerům v této těžké době krásným dárkem, který je pohltí. Napiš nám a my tě v co nejkratší době kontaktujeme s naší nabídkou. Dárky s radostí přizpůsobíme podle tvé značky, aby byl WOW efekt co největší. Tvoříme chuťové zážitky!

1
2
3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
BALÍČKY PLNÉ CHUTÍ

DARUJ EXKLUZIVNÍ FIREMNÍ DÁRKY

Rozmazli svoje zaměstnance, nebo firemní partnery krásným degustačním balíčkem, daruj Degustaci domů. Pro tvoji společnost jsme schopní vytvořit netradičně zpracované degustační sety s pivem, či kávou a exkluzivními pomůckami pro degustaci s návodem jak si zážitek co nejlépe užít. Naší prací je již několik let pořádání degustací a tvorba zážitků, které nyní umíme přenést do pohodlí domova tvých zaměstnanců. Udělej jim v této těžké době radost něčím navíc. S balíčky jsme navíc schopní stvořit online pivní teambuilding CHCUpivo (viz. níže).

DEGUSTACE DOMŮ

Balíčky pro tvoji firmu vybavíme našimi výrobky, lahvemi či kávou od námi prověřených výrobců, pochutinami k degustaci a instruktážní brožurou, nebo klidně i videem. Degustace je náš lifestyle!

MÁME SAMÉ DOBROTY

S úctou spolupracujeme s řemeslnými výrobci, kteří do své práce dávají kus svého srdce. Naše balíčky jsou plné těch nejlepších řemeslných výrobků z lokálních i zahraničních výroben.

POMŮCKY K DEGUSTACI

Vytváříme pro vás vlastní výrobky, které jsou odrazem naší práce a zkušeností. Objev naše jedinečné produkty, ve kterých je naše knowhow a na trhu nemají obdoby. Degustujte s námi doma!

KONTAKTUJ NÁS

MÁŠ ZÁJEM O FIREMNÍ DÁRKY?

TVOŘÍME AKCE PRO FIRMY

ONLINE DEGUSTACE

Jsme pivní someliéři a naší prací je degustování a párování piva. Od roku 2017 aktivně pořádáme zážitkové degustace a teambuildingy na míru pod značkou CHCUpivo. Naše akce nejsou jen obyčejnou degustací, ale zábavou pro různé skupiny a publika. Program jsme dlouhodobě testovali a upravovali tak, aby bavil a těšil jak amatéry, tak i zkušené pivaře. Vzhledem k současné situaci v roce 2020 (COVID-19) a nařízením vlády jsou setkání více lidí (tak jak byly dřív) na nějakou dobu pasé, my jsme ale stále tady! Uspořádej s námi netradiční teambuilding formou videokonference a vyladěných degustačních balíčků, které tvým zaměstnancům představí online naši pivní someliéři. Jdeme s dobou, jdete do toho s námi?